חידוש דק – ליטוש דק

זמן משאיר על הרצפה, כמו גם, אכן, על כל כיסויי רצפה אחרים, הזדקנות חותמו רצפה ומאבד את צורתו המקורית. קרנות נזק, לחות ואור אולטרה סגול מכאניות להרוס בהדרגה לכה, ואחריו את העץ עצמו, ומאבד את המראה שלו נאה.

זה ידוע היטב כיצד לעדכן ריצוף. המשיכה ניתן להחזיר באמצעות סדרה של עבודות שיקום: מלטש, איטום פערים וסדקים, שיוף ולכה.

בעלים רבים ברגע מאושר של רצפות פרקט, במיוחד לא ממהר ottsiklevat פני השטח. הם נבהלו מההליך הרועש ומאובק הסיכוי כדי להסיר את השכבה הישנה של לכה, שבו השבבים ואבק עץ “ללא גינונים” נכנס לכל חריץ אוכל לוילאות וריהוט רך.

כיצד לחדש את הפרקט הישן “בלי רעש ואבק”

פרקט מלטש אבק בפעם הראשונה לאחר ההתקנה נעשה. כי רק

  • לנקות את הרצפה מכל הסוגים של זיהום הן בלתי נמנעים במהלך התקנה,
  • לפתור פגמים במסילות,
  • לספק כיסויי רצפת שוויון מושלם יכול להבטיח צורה נכונה.

אבל האם זה אפשרי לבצע את כל הפעולות הללו ללא אבק מעצבן? מתברר כי, אם

  • יש לו הציוד מודרני, מצויד באספן אבק טוב;
  • יש לשלוט במיומנויות טובות להשתמש כראוי את הציוד המתאים כדי לשדרג את איכות הפרקט;
  • מראש קיר מקלט סרט סטטי;
  • להבטיח שאין טיוטות בחדר.

איך מחדשים

תכנית העבודה מגרדת הכללית מורכבת מכמה שלבים של מלטש גס ובינוני עם מכונות אוספות מיוחדות, והיום אפשר לשאת אותם כמעט ללא אבק והרעש.

ההבדל החשוב ביותר הוא שאבק הקצעה המודרני פועל ציוד שיש אספני אבק רבי עוצמה עם מסננים טובים. אחד היתרונות החשובים של ציוד זה מקצועי ויקר למדי – את היכולת לעבד אותו במצב נטול אבק גם פרקט מעץ אקזוטי, כגון אגוז, וונגה, Merbau, ואחרים. אבק כמו עץ ​​מכיל שמנים ואלמנטי צביעה. לכן, יישוב על הקירות והרהיטים, הם עשויים להיות צבועים וניקו מרהיטי אבק או טפט בהיר הוא כמעט בלתי אפשרי.

הקצעה רצפות פרקט ללא סטנדרטים מערכת pyliSoglasno רמת תקן אירופאית של אבק בחדר במהלך פרקט מלטש אבק לא צריכה להיות גבוה יותר מאשר 2 מ”ג / M3. היום, אנו יכולים לומר כי כל מכונה גירוד, המשמשת לטיפול, מצויד בשואב אבק המיני מובנה, המאפשר במקביל עם שריטת חדר נקי.

מטופלים מראש רצפות פרקט וקרש עם מכונות מיוחדות גירוד, תוף וסוג חגורה. אותם אמצעים של ערעור בעבודת שיקום עם הרצפות הישנות יש להסיר כאשר לבשו מעיל של לכה. העיצוב של המכונות האלה מבטיח איכות מעולה של טחינה גסה וביצועים גבוהים. כאשר טיפול פני השטח הוסר השכבה העליונה דקה של כ -1.5 מ”מ.

התפזורת של האבק וכתוצאה מכך הוא הולכת ישירות לתוך מטחנת אספן אבק, כך שאתה יכול לעבוד עליהם בחדרים כבר מעוצבים. שאר האבק שנאסף על ידי שואב האבק.

טחינה דקה

כאשר הוסר ציפוי צבע ישן, מגיע תורו של סיום טחינה באמצעות משטח טחינת מכונות. ובכן מוכח מכונות ליטוש משטח שלושה-דיסק. העבודה שלהם מורכבת בסיבוב של הדיסק סביב הציר: בנפרד – סביבו, וכל שלושה – סביב משותף. וכל זה בשילוב עם נחיתה צפות כל שלושת דיסקים שחיקה ושאיבת אבק יעיל מאוד. לפיכך, באיכות גבוהה של פני השטח וכתוצאה ומהיעדר האבק.

פרקט עדכון בפינות, אזורים מתחת לרהיטים כבדים, מתחת לכיור, בשולי החדר, והאזורים שקשה להגיע אחרים הוא אפשרי באמצעות דיסק סנדרס או מטחנות המסלול זוויתי המודרני. אחרון מצויד גם עם כוס טחינה מוארכת מיוחדת. זה מאפשר לך לעבוד ביעילות גם בנישות עומק מאוד, חוץ משואב אבק רב עוצמה, אשר מסופק עם המכשיר מאפשר ריצוף ottsiklevat בבניינים עם שופץ.

הסר את החריץ

במהלך עבודת שיקום יש צורך לאטום את הרצפה בסדקים קטנים וסדקים. כדי לעשות זאת, השתמש במרק, שנבחר מבוססת על הסוג של עץ, בגודל של החריצים ואת סוג הציפוי סופי (לכה או שמן). רצפות shpaklyuyut סדרה, סגירה לאורך הפער בין הקרשים.

שיטת polaTakoy פרקט luting מאפשרת איכותית למלא ללא יוצא מן הכלל את כל סדקים, השבבים ופגמים אחרים. פרקט איטום צריך להיות מיושם על מנת למלא את החריץ בעומק, שולל את האפשרות של נפילה דרך מרק סדקים עמוקים או vylezanija. זה מיושם עם מרית מיוחדת עמידה נירוסטה, אשר, בהתאם לסוג של חומר יכול להיות עשויה מגומי, עץ או נירוסטה.

מספר השכבות הוא בדרך כלל מגיע 04:57, כל אחד מהם מיושם, נותן יבש הקודם לחלוטין. לפני שסיים שכבה כדי לשפר את ההידבקות של פני השטח לייצר מלטש ביניים עם שוחקים בסדר.

כמה הוא הקצעה

עלות מלטש תלויה במספר גורמים: המצב של הקומה, את הצורך בגוון, סוג של כיסוי (לכה פרקט או שמן), אזור כיסוי. ישנם מחשבונים מקוונים המאפשרים לך לחשב כמה זה יעלה פרקט הקצעה. המחיר בדרך כלל מתברר נמוך. אבל בהחלט נותן תשובה יכול רק אנשי מקצוע שיודעים את כל הניואנסים הקשורים לאיכות של פני השטח, ציוד וחומרים.