ליטוש פרקט

היום יש מבחר רחב של כל מיני חומרים, במיוחד ביחס לכיסוי הרצפה. אבל, ללא קשר למבחר העצום, יש חומרים מסוימים שבמשך השנים לא לאבד את הרלוונטיות שלה, אלא להפך, הופכים להיות יותר ויותר פופולרי. רק ריצוף כזה הוא פרקט.

עץ תמיד היה אינדיקציה לאיכות, יוקרה ועמידות מעולות. אחרי הכל העץ, הטבעי, זה הוא אחד החומרים הטבעיים הטובים ביותר שמקרין חמימות ונוחות. ובכל זאת, אחרי כמה זמן פרקט יכול לאבד את קסם ולאבד את המראה. על מנת להביא אותו למטרה ולעשות שימוש נכון בטופס חייב להיות מלטש.

כדי לשמור את רצפת הפרקט יש צורך להפוך את הגירוד. מלטש פרקט תהליך יעיל מספיק ופשוט שמאריך את חייו של רצפת העץ באופן משמעותי. לכן, הליך זה נדרש הפרקט. מלטש – הוא הסרת השכבה דקה העליונה של מכשיר המיוחד הפרקט. עם גירוד מכונה שבי הלהבים הקבועים חידדו מתכת, מגיע את כל לכות ואת השכבה העליונה של עץ. תהליך זה מאפשר לפרקט להביא כמעט לחלקות מושלמים וצפיפות גבוהה. יש כמה המלצות להליך זה, אתה צריך לדעת.

כאשר הריצוף הוא מאוד ישן ולא אחיד, עדיף לעשות את העבודה בעזרת מכונת תופים. היא מסירה בזהירות לכה ושכבה דקה, ואינה מסירה שום דבר מיותר.

 1. במקרים בהם פערים ביטומן בין מת, שיוף מזוהם מהר מאוד, ולכן הוא חייב להיות שונה לעתים קרובות.
 2. גם להיות מודע לכך שיש לי סוגים שונים של עץ מאפיינים משלהם כאשר מלטש. זה נכון במיוחד של גזעים אקזוטיים.
 3. האויב הגדול של הרצפה רטוב. אם הרצפה היא גירוד רטוב לא יכול להיעשות, כיסוי עשוי להיות מעוות. עץ חייב להיות יבש לחלוטין.
 4. גם בחדרים שבם גירוד צריך להיות חם ויבש.

איך עושים ליטוש לפרקט עץ

בתחילת עבודות יש צורך להסיר את כל האבק מהרצפה הפרקט, להסיר את הפנלים רצפת העץ. אתה גם צריך לבדוק את הרצפה בנוכחות בולטת מסמרים או ברגים, אם בכלל, נדרש כדי להסירו.

 1. השלב הראשון – הגירוד גס כביכול שבאמצעותה הוסר בליטות גדולות ולכה ישנים.לשלב זה של עבודה, משמש לרוב מכונות תופים או משטח. מכונות תופי לחץ מוסדר בורג. בבקשה להעביר את השורה הראשונה לאורך האלכסון וכך דרך לגרד את כל הרצפה. למרות שהכיוון של מלטש עשוי להיות תלוי במספר גורמים: הכיוון של סיבי עץ, האור, וכן הלאה ד.
 2. השלב השני כולל עבודה כדי לחסל את כל החריגות. עץ מרק משובץ כל התפרים, מפרקים וחוסר האחידות.
 3. השלב השלישי.הטחינה המשנית של רצפת הפרקט. בשלב זה דורש נייר זכוכית מיוחדת, אם הרצפה היא ניזוק קשה, נייר הצורך חזק יותר. עבודה מתבצעת לאורך הקוביות. באמצעות ריצוף עבודות כגון רוכש מראה חלק לגמרי, הפגמים הקטנים בוטלו, מדברים מרק. זוהי הנקודה הקריטית והחשובה ביותר במלטש רצפת פרקט.האיכות עשתה עבודה תהיה תלויה במידה רבה על התוצאה.
 4. השלב האחרון – לכה פרקט ציפוי. מומחים רבים ממליצים מכסים פרקט לפחות שלוש שכבות של לכה כדי ליצור גימור עמיד ובר-קיימא. בנוסף, בקומה יכולה להינתן קבוצה מיוחדת, צביעת החוט. זוהי שיטה המאפשרת לך ליצור בעזרת צבע פולני, את המגע הסופי שנקרא בשיקום של הפרקט.

למה צריך לעשות ליטוש פרקט

שיקום של פרקט במקרים הבאים.

די חיי שירות ארוכים של החומר מובילים ללבוש. על פני השטח הפרקט יש סריטות קטנות וסדקים, לק ולהכתים ציפוי מאבד את המראה שלה. במקרה זה, נדרש גירוד קל, שכן אין בעיות רציניות.

לאחר זמן על רחבת הריקודים יכול להופיע סריטות גדולות על העקבים, טפרים של בעלי חיים, הציפוי עלולים להיפגע ברגלי רהיטים, וכן הלאה. ד מלטש להקדיש יותר תשומת לב. התרופפות קרשי חריקת הרצפה – סימנים שאתה צריך לעשות גרידה.

בנוסף, כאשר הנחת רצפה חדשה ללא שיוף הפרקט, זה לא מספיק. זה ייתן לי הרצפה כדי להפוך את המשטח חלק ושטוח לחלוטין.

ציוד לליטוש פרקט

ציוד לטוש פרקט על מנת לבצע את העבודה באיכות מוסמכת, אתה חייב להיות ציוד מיוחד לשיוף ריצוף עץ. זה די – עדיין ציוד יקר, אם הנתונים הוא לבצע את העבודה במו ידיו, עדיף לשכור אותו. זוהי דרך חסכונית ונוחה למדי לבלות עבודות אלה.

 1. בעיקר צריכים גירוד סוג תוף מכונה זה בהחלט הכרחי בשלב הראשון. באמצעות סכינים הוקמו, הסיר את השכבה העליונה של רצפת העץ הפגומה.
 2. שנית לא לעשות בלי מכונות משטח טחינה למלטש של הרצפה. היא מיועדת ליישור לאחר הרצפה תעובד על ידי תוף המכונה.
 3. לאחרונה, ציוד חדש למלטש פרקט בפינות. אם ציוד כזה קשה למצוא, אתה יכול לעשות את המחזור הידני, או מטחנה עם זרבובית מיוחדת.
 4. גם בטוח לצורך לחמניות נייר זכוכית. זה ייקח כמה צורות, לעיבוד וטחינה גסים.
 5. כאופציה, אתה צריך להיות: נקי חזק בניין, מספריים, נייר זכוכית וכמה כלים אחרים.

העלות ליטוש פרקט

העלות של ליטוש פרקט תלויה במספר גורמים.

המרכיב העיקרי – הוא האזור של החדר. כמובן, לבצע את העבודה בחללים קטנים היא הרבה יותר פשוט וקלה יותר מאשר בחדרים גדולים.

גורם חשוב אחד הוא המצב של הציפוי. נזק יותר על הרצפה, גדול יותר את הצורך לבצע את העבודה ולהשקיע מאמץ. ובכן, את המחיר, כמובן, יהיה תלוי במידת ההתאוששות.

אתה גם צריך לשים לב לעץ, שממנו עשוי רצפה זו. ישנם כמה סוגים של עץ, הדורשים גישה מיוחדת וטיפול זהיר. בעבודה כזו לוקח זמן ולכן עולה.

קשה מאוד לשם את עלות העבודות האמורות, בכל מקרה לגוף, שכן הוא תלוי בגורמים רבים.

ליטוש פרקט בבית

יש את הרצון וכוח, מגרד את הפרקט יכול להתבצע באופן עצמאי. למרות שהתהליך הוא די עבודה אינטנסיבית וזמן רב ודורש מיומנות מסוימת.

על מנת לעשות את העבודה הזאת, אתה צריך מספר סוגים מגרדים מכונות וציוד וכלים נוספים.

אתה גם צריך לדעת את הרצף של עבודות:

 1. כל פני השטח של הרצפה ללמוד היטב ובדיקה, הסרת אבק, אשפה, ולאחר מכן לשטוף.
 2. לפני שמתחיל לעבוד היטב כדי לפתוח את החלונות ולנעול את כל הדלתות. תתחיל את השלב הראשון – גירוד גס,
  וקשה להגיע לאזורים לא נוגעים. במידת צורך, להתאים את התוף.
 3. זהירות לסגור את כל הבליטות ותפרים, הם חייבים להתייבש היטב.
 4. בשלב הבא, ליטוש. הסר את כל השגיאות ומשטח מפולסים היטב, הליך זה מבוצע עם לחץ קל על התוף.
 5. עם “האתחול” – מכונה גירוד מיוחדת לטפל מקומות מרוחקים. אם אין לך ציוד זה, אתה יכול לקחת את קובץ מצורף
  מטחנה וטחינה.
 6. אחרי שאמר את עבודה על הרצפה להסיר את כל הפסולת ואבק עם שואב אבק בנייה, ולאחר מכן לשטוף אותו. אז
  אתה יכול להתחיל לרסס לכה.
 7. לכה חייב להיות מיושם בכמה שכבות, זה כבר נאמר לעיל.
 8. אסור לנו לשכוח שההצלחה של מלטש פרקט תלוי בחידוד הכלי, רוחב הלהב נבחר בגודל של הרצפה.

ליטוש פרקט – זה רק נדרש שיטה שתחזיר את הערעור ופרקט הופעה מצוין. ואם אתה לבצע עבודות אלה בצורה נכונה, רצפת הפרקט תימשך במשך עשורים רבים.